Drošības stunda kopā ar Saulkrastu pašvaldības policiju

 

Saulkrastu novada vidusskolā par tradīciju jau vairāku gadu garumā, ir kļuvusi drošības stunda 1.klases skolēniem kopā ar Saulkrastu Pašvaldības policiju.

Arī šī mācību gada sākumā Saulkrastu Pašvaldības policijas simbols jūras ērglis Arnolds kopā ar nepilngadīgo lietu inspektorēm aktīvi apguva drošības noteikumus, kas skolēniem jāievēro, dodoties uz skolu. Papildus tika spēlēta spēle “Cirks” un pārrunāti citi drošības jautājumi, īpašu uzmanību pievēršot Ceļu satiksmes noteikumu ievērošanai, atstarotāju lietošanai, uzvedībai uz ielas un skolā. Aktuāla sarunu tēma bija savstarpējās attiecības un cieņa vienam pret otru. Tradicionāli ik gadu katrs pirmklasnieks dāvanā saņem atstarojošu sporta maisiņu ar skolēna vārdu uz tā.

Pēc policijas novērojumiem, skolēnu rudens brīvlaikam noslēdzoties, sākas pavisam cits dienas ritms – gan lieliem, gan arī maziem mācītais un zināmais jau ir mazliet piemirsies, tādēļ ir labi veikt preventīvos izglītojošos darbus, lai pasargātu mazos novada iedzīvotājus no nedrošām situācijām. Atgādinu, ka uz ceļa gājēji ir labi pamanāmi ar gaismu atstarojošajām vestītēm!

Paldies jūras ērglim Arnoldam un Saulkrastu pašvaldības policijai! Vienmēr atsaucīgi, pretimnākoši un saprotoši, tādēļ mums ir izveidojusies veiksmīga sadarbība.

Sigita Kliedere, Saulkrastu novada vidusskolas sociālā pedagoģe